Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Arkasha Stevenson | ||
Barbara Bevacqua
(asystent)
|
||
Rebecca Creighton
(asystent)
|
||
James Excell
(asystent)
|
||
Sara Fathi
(asystent)
|
||
Alex Gavigan
(asystent)
|
||
Anna Guerra
(asystent)
|
||
Alessandro Labadessa
(asystent)
|
||
Francesco Liotti
(asystent)
|
||
Liam Lock
(asystent)
|
||
Maria Cristina Lucantonio
(asystent)
|
||
Jason Rickwood
(asystent)
|
||
Patricia Sommer
(asystent)
|
||
Patrick Waggett
(asystent)
|
||
Fiorenza Salvador
(asystent) (Włochy)
|
||
Matteo Albano
(asystent) (Włochy)
|
||
Alberto Scisco
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Annamaria Dicesare
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Tim Smith | ||
Arkasha Stevenson | ||
Keith Thomas | ||
Ben Jacoby
(historia)
|
||
David Seltzer
(postacie)
|
8,0
|
|
Timothy Visentin
(koordynator ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
David S. Goyer
producent
|
7,0
|
|
Keith Levine
producent
|
||
Whitney Brown
producent wykonawczy
|
||
Cristina Giubbetti
producent wykonawczy
|
||
Tim Smith
producent wykonawczy
|
||
Gracie Wheelan
producent wykonawczy
|
||
Jonathan Deiner
nadzorca produkcji
|
||
Colin Greten
nadzorca produkcji
|
||
Nuno Martins
kierownik produkcji
|
||
Nicoletta Cataldo
kierownik produkcji
|
||
Chineza Lynn Ezinkwo
kierownik produkcji
|
||
Francesco Formica
kierownik produkcji
|
||
Richard Middleton
kierownik produkcji
|
||
Marco Olivieri
kierownik produkcji
|
||
Simone Troili
kierownik produkcji
|
||
Whitney Brown
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Ana Biskupljanin
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Claudia Castellucci
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Serena Mandrici
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Pierfrancesco Pappa
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lana Novovic
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Andrea Tadic
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Shari Reed
koordynator produkcji
|
||
Cailey O'Brien
koordynator produkcji
|
||
Rebecca Booth
koordynator produkcji
|
||
Katarina Popovic
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Emma Jayne Goins
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Giulia Valeri
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Michele Lilley
koordynator produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Nell Tiger Free
Margaret
|
5,7
|
|
Ralph Ineson
Ojciec Brennan
|
7,0
|
|
Sônia Braga
Siostra Silvia
|
||
Tawfeek Barhom
Ojciec Gabriel
|
||
Maria Caballero
Luz
|
||
Charles Dance
Ojciec Harris
|
7,6
|
|
Bill Nighy
Kardynał Lawrence
|
7,8
|
|
Nicole Sorace
Carlita Scianna
|
||
Ishtar Currie-Wilson
Siostra Anjelica
|
||
Andrea Arcangeli
Paolo
|
||
Guido Quaglione
Alfonzo
|
||
Dora Romano
Siostra Romano
|
||
Michelangelo Dalisi
Luca
|
||
Anton Alexander
Ojciec Spiletto
|
||
Mia McGovern Zaini
Beatrice
|
||
Eugenia Delbue
Kobieta w ciąży
|
||
Charita Cecamore
Rudowłosa dziewczyna
|
||
Federica Santoro
Paląca zakonnica
|
||
Donatella Bartoli
Zakonnica
|
||
Marial Bajma-Riva
Zakonnica
|
||
Mario Opinato
Lekarz
|
||
Rachel Hurd-Wood
Katherine Thorn
|
5,5
|
|
Nicola Garofalo
Położna
|
||
Marcello Paesano
Kelner
|
||
Giacomo Henri Dossi
Strażnik w muzeum
|
||
Milena Bozic
Młoda siostra Silva
|
||
Dobrila Stojnić
Pocieszająca zakonnica
|
||
Ljiljana Žujić
Sadystyczna zakonnica
|
||
Eva Ras
Wściekła zakonnica
|
||
Alberto Tierrez
Mroczny ksiądz
|
||
Miodrag Rakočević
Mroczna postać
|
||
Sylvia Panacione
Pielęgniarka
|
||
Daniela Barra
Pielęgniarka
|
||
Alessandra Fallucchi
Pielęgniarka
|
||
Mateja Nesovic
Mała Layla
|
||
Lana Stanojevic
Mała Layla
|
||
Mina Knezevic
Niemowlę
|
||
Ema Nastic
Niemowlę
|
||
Borislav Bogosavac
Pracownik na rusztowaniu
|
||
Darko Corovic
Pracownik na rusztowaniu
|
||
Dejan Dragosavac
Pracownik na rusztowaniu
|
||
Strahinja Despic
Pracownik na rusztowaniu
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Aaron Morton
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Ryan Samul
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Marko Lekovic
(główna pomoc techniczna)
|
||
Paolo Tiberti
(główna pomoc techniczna)
|
||
Emanuele Salvatore
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Roberto Barbona
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Daniele Carbonaro
(pomoc techniczna)
|
||
Sergio Gabrielli
(pomoc techniczna)
|
||
Fabrizio Margaroli
(pomoc techniczna)
|
||
Luca Menici
(pomoc techniczna)
|
||
Fabrizio Micheli
(pomoc techniczna)
|
||
Tuhin Uddin Milon
(pomoc techniczna)
|
||
Simone Serantoni
(pomoc techniczna)
|
||
Angelo Tiberti
(pomoc techniczna)
|
||
Emanuele Tiberti
(pomoc techniczna)
|
||
Petr Volokitin
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Andrea Soncin
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Roberto Zaccheddu
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Valeria Schifeo
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Korven |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Paco Delgado | ||
Costanza Bastanti | ||
Giacomo Bottone | ||
Agustina Castellani | ||
Saverio Cicala | ||
Milica Cortanovacki | ||
Vanja Damnjanovic | ||
Gaia De Laurentiis | ||
Clara Diana | ||
Martina Parravicini | ||
Abdelfattah Qzaibar | ||
Claudia Tini | ||
Giusi Vacalebre | ||
Patrizia Baiocchi
(asystent)
|
||
Anna Cavaliere
(asystent)
|
||
Roberta Frangella
(asystent)
|
||
Augusto Grassi
(nadzorca kostiumów)
|
||
Amy Wright
(koordynator kostiumów)
|
||
Odeta Cali
(koordynator kostiumów) (asystent)
|
||
Mariafrancesca Ricci
(produkcja kostiumów)
|
||
Daniele Ucciero
(farbiarz) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Amy E. Duddleston | ||
Bob Murawski |
8,0
|
|
James Durante | ||
Samuel James Bellamy
(dodatkowy)
|
||
Hector Cartagena Jr.
(asystent)
|
||
Dov Samuel
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Sumudu Jayatilaka
wokalista
|
||
Amy Ewen
koordynator orkiestry
|
||
Roger Linley
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Steve Mair
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Laurence Ungless
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Tom Pigott Smith
wykonawca muzyki
|
||
Barnaby Robson
wykonawca muzyki
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Federico Laurenti
projektant makijażu
|
||
Nataša Krstić
projektant makijażu (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Raffaella Iorio
nadzorca charakteryzacji
|
||
Tiberio Nardi
główny charakteryzator
|
||
Karina Muzzio
charakteryzator
|
||
Stefania Trippa
charakteryzator
|
||
Petra Macura
charakteryzator (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Ludovica Marini
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Valentina Parrino
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Rebecca Sorbi
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Elisabetta De Leonardis
nadzorca stylizacji
|
||
Grazia Maria Giorgi
nadzorca stylizacji
|
||
Michela Barberini
główny stylista
|
||
Jasmina Banovic
główny stylista (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jovana Jovanovic
fryzjer (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Laura Fiasco
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Eve Stewart
scenograf
|
7,0
|
|
Tiziana Liberotti
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Andrea Migliaccio
dyrektor artystyczny
|
||
Marco Cardilli
dyrektor artystyczny
|
||
Olga Djurdjevic
dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Sabina Angeloni
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Giulia Berardi
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Sergio Cosulich
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Maria Luigia Battani
dekorator wnętrz
|
||
Marija Mandic
dekorator wnętrz
|
||
Dionisia Cirasola
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Nadja Trajkovic
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Manuela Assennato
koordynator scenograficzny
|
||
Jonathan Davis
scenopis obrazkowy
|
||
Francesco Grant
scenopis obrazkowy
|
||
Craig Price
główny rekwizytor
|
||
AnaMarija Spasenovic
główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Arianna Ferrazin
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dubravko Bjelajac
rekwizytor
|
||
Genadi Vanchev Tsenov
rekwizytor
|
||
Marko Milošević
rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Carlo Diamantini
twórca rekwizytów
|
||
Jovan Uhrin
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ric Schnupp
projektant dźwięku
|
||
Jussi Tegelman
projektant dźwięku
|
||
Ric Schnupp
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Daniel Pagan
montaż dźwięku
|
||
David Semon
mikser ponownego nagrania
|
||
Jonathan Wales
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Babcock
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael J. Benavente
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
James Hyde
mikser postsynchronu
|
||
Caitlin McDaid
mikser postsynchronu
|
||
Jamison Rabbe
mikser postsynchronu
|
||
Michael Babcock
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Shane Hayes
montaż dialogów
|
||
Joe Schiff
montaż dialogów
|
||
Brian Dunlop
montaż dialogów (dodatkowy)
|
||
Jeff Kwong
montaż muzyki
|
||
Jake Jackson
technik muzyki
|
||
Jake Jackson
mikser muzyki
|
||
Emanuela Cotellessa
mikser
|
||
Novica Jankov
mikser (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Tommaso Gentile
mikrofoniarz
|
||
Flavio Moro
mikrofoniarz
|
||
Ivan Branisavljevic
mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Zoran Prodanović
mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Claudio Castorina
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Maurizio Corridori
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Franco Ragusa
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Gabor Kiszelly
nadzorca efektów specjalnych (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Norbert Orosz
nadzorca efektów specjalnych (dodatkowe zdjęcia)
|
7,0
|
|
Tamas Uzoni
koordynator efektów specjalnych (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Gabriele Cumpact
technik
|
||
Kelly Gorman
technik
|
||
Ezio Sabelli
technik
|
||
Luigi Zanna
technik
|
||
György Albitz
technik (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Béla Buzgó
technik (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Rajmund Gál
technik (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Attila Góczán
technik (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Géza Kocsis
technik (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Zsolt Schweigert
technik (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Viktor Albitz
technik (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kharmel Cochrane
dobór obsady
|
||
Teresa Razzauti
dobór obsady
|
||
Greta Porrello
dobór obsady (asystent)
|
||
Holly Rodman
dodatkowy dobór obsady
|
||
Simone de Feo
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Daniele Giasi
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Teresa Razzauti
nadzorca doboru obsady
|
||
Claudio Valentini
nadzorca dodatkowego doboru obsady
|
||
Sofia Gabrielli
koordynator lokalizacji
|
||
Ivan Buttiglieri
koordynator lokalizacji (asystent)
|
||
Nicola Rovito
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Simona Sciannimanico
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Pierluigi Potier
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Costanza Consigli
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Elisa Matteucci
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Milan Alavanja
koordynator kaskaderów
|
||
Emiliano Barretta
koordynator kaskaderów
|
||
Alessandro Borgese
koordynator kaskaderów
|
||
Slavisa Ivanovic
koordynator kaskaderów
|
||
Peter Miles
koordynator kaskaderów (Wielka Brytania)
|
||
Margo Miles
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Evangelos Grecos
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Lucy Johnson
Nell Tiger / kaskader dublujący: Ishtar Currie-Wilson
|
||
Roberto Dias McCarthy
kaskader
|
||
Muzio Fumai
kaskader
|
||
Daniele Anzalone
kaskader
|
||
Jelena Bakovic
kaskader
|
||
Emanuel Comanducci
kaskader (rezerwowy)
|
||
Giuliano Pierini
kaskader (rezerwowy)
|
||
Emiliano Barretta
kierowca kaskader
|
||
Ronan Kearns
układacz
|
||
Magdalena Jurcagova
koordynator efektów wizualnych
|
||
Gaia Giustina Puma
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jason Smeyres
koordynator efektów wizualnych
|
||
James Cooper
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Piotr Dybowski
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Danny McNair
producent efektów wizualnych
|
||
Justin Bates
nadzorca komponowania
|
||
Marlon Victor Bondoc
efekty wizualne
|
||
Rose-Marie Daniels
efekty wizualne
|
||
Taj Nabhani
efekty wizualne
|
||
Meagan Ryan
efekty wizualne (asystent)
|
||
Simone Caldara
zecer
|
||
Alan Millan
zecer
|
||
Dave David
animator
|
||
Sebastiano De Pascalis
operator steadicam
|
||
Sebastiano De Pascalis
operator kamery
|
||
Luca Mercuri
operator kamery
|
||
Andrea Rauccio
operator kamery
|
||
Dragan Trifunovic
operator drona
|
||
Paolo Cafiero
prowadzący ostrość
|
||
Michele Nassuato
prowadzący ostrość
|
||
Giuditta Paolini
prowadzący ostrość
|
||
Simona De Lullo
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Luciano Teolis
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Emanuele Chiari
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Filippo Toma
operator kamery (asystent)
|
||
Viola Pagli
operator kamery (asystent)
|
||
Filomena Montesano
operator kamery (asystent)
|
||
Cinzia Corpetti
operator kamery (asystent)
|
||
Alberto Bracalente
operator kamery (asystent)
|
||
Uros Lukic
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Alberto Serrano
oświetlenie
|
||
Daniele Cafolla
oświetlenie
|
||
Marco Contaldo
oświetlenie
|
||
Massimiliano Alagia
elektryk
|
||
Mattia Conati
elektryk
|
||
Tiziano Contaldo
elektryk
|
||
Daniele Correr
elektryk
|
||
Fausto Russo
sekretariat produkcji
|
||
Giorgio Calogero
sekretariat produkcji
|
||
Bruno Cassone
sekretariat produkcji
|
||
Jelena Pindovic
sekretariat produkcji
|
||
Paula Holt Colligan
księgowy postprodukcji
|
||
Aurelio Marino
księgowy produkcji
|
||
Csaba Veres
księgowy produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Sam Lilja
konsultant
|
||
Mark Thompson-Ashworth
konsultant
|
||
Slobodan Pikula
fotosista (dodatkowe zdjęcia)
|
Pozostałe
Proszę czekać…